emre gen service web design

A'dan Z'ye Websiteler

Website için gerekli bütün altyapıları hazırlıyoruz ve sizin için düşük bedeller ile yönetimini sağlıyoruz. Gerektiğinde nitelikli eleman temininden yetiştirilmesine kadar bütün donanım altyapısının kurumunuza dahil edilip kendi IT departmanınızı kurmanıza kadar aklınıza gelebilecek bütün dijital dönüşüm hizmetlerini size temin edebiliriz. Sizi gereksiz veya erken sermanye yatırımlarından kurtarmak istiyoruz. Gerekli büyümeyi göstermeden yapacağız büyüme yatırımları sermayenizin çeşitli riskler altında erimesine ve sonuçsuz kalmasına yol açar. Sağlam öngürüler ve daha düşük bedeller ile sağlıklı büyümenizi ve kontrollü yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.

SEO Uyumlu

SEO dediğimiz şey aslında arama motorlarının şeçme kriterleridir. SEO adı altında “kasma” kelimesinin art niyetli kullanımıyla kalıcı olmayan yükselmeler yaşar boş yere para dökersiniz. SEO daki en temel şey dürüst olun ne paylaşıyorsanız onu belirtin ve kullancı deneyimine önem verin. Sizi markalaştıran şey sunduğunuz materyalin insanlarda “samimi” bir beğeni ve istek uyandırmasıdır. Kasma damarlara taşıma kapasitesinin üzerinde şeker pompalanması gibi taşıma yoluyunu aşındırır. Uzun vadede kalıcı olmayı bir anlık popüler olmaya değiştirmeyin. Bir müşteri Bin izleyiciden daha yararlıdır. SEO Tasarım aşamasında yapılması ve diyet gibi sürekli düzenli uygunlaması gerekir.

emre gen service seo
emre gen service high performance and security

Yüksek Güvenlik ve Performans

Güvenlik ve Performansı belirleyen en önemli etmen nedir ? Süreklilik ve büyük kitlesel öngürülerdir. Süreklilik bir projenin içinde bulunğu veya gelişen her ortam ve şarta eşgüdümlü olarak yüksek performans ile çalışabilimesidir. Ekran boyutlarının değişmesi kullanılan kod bloklarının yenilenmesi algoritmik güncellemeler… vs Projenin sürekli olarak güncelliğini korumasıdır. Büyük kitlesel öngürüler ise projeye ne kadar çok farklı bakış açısının, tecrübenin, bilginin… vs katılımıyla ilgidir. 5 kişilik bir ekibin çıkardığı ürün ile Binlerce kişinin katkıda bulunduğu ürün arasında çok fazla mesafe farkı vardır. Bu yüzden gerek içerik yönetim sisteminde gerekse arayüzlerde ve kullandığımız her araçta binlerin katıkıda bulunduğu ve dünya çapında ün yapmış araçlar ve altyapılar kullanıyoruz. Size sunacağım ürün ve hizmetlerin arkasında binlerin onayı ve katkısı vardır.

E-Ticaret

Aktif faaliyet gösteren, düzeni oturmuş ve büyüyen bir işletmeniz var. Ya da yatırıma uygun birikimiş bir sermayeniz var. Ve internet üzerinde çalışacak bir işletme kurmak istiyorsunuz. Bu durumlarda size gerekli altyapı ve hizmeti sağlayalım. E-Ticarette en önemli şey iş modeliniz nedir? Müşterilere nasıl ulaşmayı düşünüyorsunuz? Müşteriler size neden güvensin? Nasıl bir tedarik zinciri kuracaksınız? Yeni bir ürün ortaya koyabilecek misiniz? Bunlar gibi bir sürü sorunun teorikte cevaplanıp pratiğe dökülebilir olması gerekir. E-Ticaret bir website satın alarak içine ürünler yükleyerek yapılacak kadar basite indirilmiş bir kavram olamaz. Her fikir ve düşünce pratikte uygulanabilirliği yoktur. Zaman ve paranızı doğru kullanın.

emre gen service ecommerce
emre gen service e learning

E-Eğitim

E-Eğitim ile adından da anlışılabileceği gibi internet üzerinden çeşitli kaynakların (Yazı, Resim, Video) belirli bir kesime veya herkese açık bir şekilde, ücretli veya ücretsiz olarak sunabileceğiniz plartformlar geliştirmektir. Sanal sınıflar oluşturabiliriz, Gerçek sınıfları sanal ortama aktarabiliriz, özel projeler geliştirebiliriz veya gerekli altyapıyı kurmak için size gerekli desteği sağlayabiliriz.

Özel Projeler

Bu alanda hiçbir sınır ve limitimiz yok. Fikirlerin kırılganlıkları nelerdir? Uygulanabilirlikteki eksiklikleri nelerdir? Nasıl modernizde edilebilir? A’dan Z’ye araştırmalar ve tartışmaların ardından modernize edilmiş halini birlikte pratik uygulamaya başlıyabiliriz.

emre gen service custom projects